planner-2017-paperdot-2
Lifestyle

Planner 2017 – Paperdot

Follow my blog with Bloglovin

New year means that I can buy a new planner! But this year I didn’t have to buy it by myself because Father Christmas pamper me a lot! I didn’t expected most of my presents so I was more excited about to open them and one of them was Planner 2017 from Paperdot.  You know that I am quite obsessed with organising myself and all the gadgets to do it  so I am even more exciting to write a few words about my newest acquisition.

planner-2017-paperdot-2

The Planner has a great organisation. On Each day you have 4 different spaces first one is a list to do, second one is a special events , next one is the most importance things today and the last one is a place for notes. In addition at the end you can find Shopping lists and cute stickers (presents, stars, suitcases, planes etc.)

organanisation-of-the-day

przychody-i-wydatki

 The biggest disadvantage is its big size and weight…  So if you are the person who like to have everything in your bag/backpack it’s not good for you (I care about you and your backbone) but for me it’s not a problem because all I take to school is notebooks and pencil-case.

Honestly I am completely in love with my new planner and huge thanks to Father Christmas (honestly thanks to my grandma, who knows me so well)! It will be a good year!


Nowy rok oznacza, że czas zakupić nowy planer! Jednak w tym roku nie musiałam inwestować w to sama, ponieważ Święty Mikołaj rozpieścił mnie na maksa! Większości moich prezentów się nie spodziewałam, więc byłam jeszcze bardziej podekscytowana otwieraniem ich, a jednym z nich był Planner 2017 z Paperdot. Dobrze wiecie, że mam lekkiego fioła na punkcie planowania i wszystkich gadżetów organizacyjnych, więc tym bardziej cieszę się, że mogę napisać kilka słów o moim nowym nabytku.

Planner ma wspaniałą organizację. Każdego dnia masz wydzielone 4 sekcje pierwsza to lista rzeczy do zrobienia, druga to specjalne wydarzenia danego dnia, trzecia to najważniejsze rzeczy do zrobienia danego dnia, a ostatnia jest miejscem na notatki.  W dodatku możesz znaleźć na samym końcu listy rzeczy do kupienia oraz urocze naklejki (prezenty, gwiazdki, walizki, samoloty itp.)

stickers

Największą niedogodnością  jest duży rozmiar i waga…  Jeśli należysz do osób, które lubią nosić ze sobą wszystko to ten planer nie jest dla ciebie (dbam o ciebie i twój kręgosłup), dla mnie nie jest to problemem, ponieważ do szkoły noszę tylko zeszyty i piórnik.

Jestem naprawdę zachwycona z mojego nowego planera i wielkie dziękuję dla mojego Mikołaja (szczerze mówiąc to dla mojej babci, która zna mnie bardzo dobrze)! To będzie dobry rok!

plans-for-new-year2

planner-and-wallet

  • Pyziu

    Zawsze mam problemy z planerami- kupuje je, a potem zapominam o nich i ich nie używam…. Ale patrząc na to ile ostatnio muszę planować rzeczy w przód, to chyba jednak takie cudeńko by mi się przydało. Super wpis!

  • Naprawde jest suuuuper! Polecam!